GRUPA WSPARCIA dla kobiet "kochających za bardzo"

 

Jeśli czujesz, że "kochasz za bardzo", że kochasz bez wzajemności, twój związek jest "toksyczny", czujesz się nieszczęśliwa, upokarzana, zaniedbywana, samotna i bezsilna, a ten schemat trwa od lat lub powtarza się w kolejnych związkach.... 

Poświęcasz nieproporcjonalnie dużo czasu na zaspokajaniu potrzeb swojego partnera, jesteś uważna i troskliwa wobec niego (znacznie bardziej niż wobec siebie!), obsesyjnie skupiasz się na jego wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa. Prawdopodobnie też zawsze oczekujesz od niego wdzięczności, bezwarunkowej akceptacji i pozytywnego stosunku do siebie. Przestajesz wierzyć w swoją wartość. Stale odczuwasz lęk przed porzuceniem. To sprawia, ze godzisz się niemal na wszystko.

Czujesz, że te słowa opisują Twoje zachowanie? Dołącz do grupy wsparcia. 

Spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie, w soboty o 10.30

Początek 13 wrzesień 2018

Spotkania , każdy czwartek 18.00 (1,5h)


Miejsce: Dom Psychoterapii Gestalt ul. Drogomilska 12 lok.27 Bemowo

Koszt - 40 zł / za spotkanie, gwarancją miejsca jest przedpłata na konto 
 
Grupa wsparcia nie jest grupą terapeutyczną. Więcej Czym jest "grupa wsparcia"?


Uczestnictwo w grupie nie wymaga konsultacji, jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz się spotkać osobiście , przed przystąpięniem do grupy - zapraszam. 
Konieczne jest zgłoszenie mailem marta@wolowska.pl  (nie przyjmuję zapisów przez sms). Grupa ma charakter zamknięty. 


 

Zapraszam do lektury artykułów: Przytul mnie mamo,  Uzależnienie od miłości, czyli o tych, które kochają za bardzo", "Cierpienie z miłości", "Droga do uzdrowienia".